+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12346 ... SonuncuSonuncu
Tekerleme Fıkra ve Zeka Soruları ve Bilmeceler Forumunda Bayılma Yöntemi [ yanınızda 2 kişi olmalı ] Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Reloladed
  Devamlı Üye

  Bayılma Yöntemi [ yanınızda 2 kişi olmalı ]
  Bayılma Yöntemi [ yanınızda 2 kişi olmalı ]  şimdi bayılma yöntemi olarak aşağıda bilgi verilecektir.  ama yanınızda 2 kişi olmalı çünkü ayıltmak için(büyük olmalı yaşta olmalı.)  1şimdi nefesinizi 10 saniye gibi bir zamanda tutun(10 dan küçük olmamalıdır).  2boğazınızı az bir kuvvet le sıkın ve 10 saniye bekleyin.  3boğazınızı bırakın ve biraz koşun..  4şimdi başınız biraz ağrımaya başlayacak (bazıları anlayamaya bilirler)..  5sonra yeniden boğazınızı sıkın..  şimdi ne oldu gözünüzde bir kararma olup yere düşeceksiniz ..
 2. Ebubekir Abdullah
  Devamlı Üye

  çok ilginçmiş biraz tehlikeli gibi
 3. btml
  Yeni Üye
  walla arkadaşta denedk disipline gidiyoduk
 4. hatunnz
  Üye
  garip ..

 5. Ziyaretçi
  arkadaşlar ben şimdik okulda deneyip gelecem bakalım başıma ne tür belalar açıcam dikati üzerime çekmek istiyorumda gelip size neler olduğunu söylerim ln bana bak belki tahtalı köye filan giderim arkamdan dua edin haa ( ALLAH KORUSUN )

 6. Ziyaretçi
  nasıl oldu denedin mi

 7. Ziyaretçi
  bn denedim olmadııııııı

 8. Ziyaretçi
  mnyk bişe bn denedim oldu ama bidaha ayılamıyodum

 9. Ziyaretçi
  bende denemek istiyorum gerçekten oluyormu aslında evde deniyicem ama bişey olur diye korkuyorum!

 10. Ziyaretçi
  Aboooo . denedim muthis birsey tek basima evde denedim annemler geldiklerinde beni yerde yatarken gorunce hemen ambulans cagirmislar ayildigimda hastane odasinda yatiyordum annemle babam agliyordu gozlerimi actigimda superdi Ama ya okuldada denicem

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12346 ... SonuncuSonuncu


bayılma yöntemleri,  Bayılma yolları,  bayılmanın yolları,  bayılma teknikleri