+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Kadın ve Aile Forumunda Erkek neden ihanet eder Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Erkek neden ihanet eder
  Erkek neden ihanet eder

  Erkekler Neden Aldatır?


  Erkekler kolayca ihanet edebilir ve sizi aldatır. Her erkek aldatmaz aslında. Bu yanlış bir bilgi. Bazı erkekler aldatmaz. Ki siz bu bazı erkeklerden birine sahipseniz; çok şanslısınız sizi tebrik ederiz. Diğer şanssız hemcinslerimize de geçmiş olsun demekten başka çaremiz yok maalesef. Erkek ihanete alışmışsa onu durdurmak çok zor.

  Erkekler neden ihanet eder?

  Cinsel dürtüleri kuvvetli, cinsellik açısından zayıf ve iradesine hakim olamayan erkekler kolaylıkla aldatır. Bu erkekler genellikle tek gecelik ilişkiler yaşarlar ve bu aldatma durumunu hiçe sayarlar. Tek gecelik ilişkileri aldatmak olarak görmeyen bu erkek modeli eşini ya da sevgilisini sık sık aldatır.
  erkek
  Başka bir kadına aşık olan erkek sizi bir süre o sevdiği kadınla aldatır. Aşk da erkeklerin aldatma nedenleri arasındadır. Kalbini bir başka kadına kaptıran erkek, eğer aşkını içinde yenemezse ihanet etmeyi bırakır ama sevinmeyin, çünkü sizi terk etmeyi seçecektir ve o kadına gidecektir.

  Sizi daha az seven erkek, sizinle birlikteliğini bitirmez ama size sadık da kalamaz. Bu durumda ihanet edebilir. Sevgi eksikliği, erkeğin size karşı ilgisiz ve soğuk olmasına da sebep olacaktır. Bu tür erkekler gözlerini kırpmadan bir başka kadına kucak açabilir. Eğer sizi sevmiyorsa onu zorlamayın. Elbet bir gün gidecek…

  Cinsel anlamda eşinden tatmin olamayan erkekler çareyi başka kadınlara gitmekte arar. Bu erkekler cinsel açlık sebebiyle kolayca maceraya atılabilir. Bu durumda sanırım hatayı kendinizde aramanız gerekiyor sevgili hanımlar. Eğer eşinizi yatak odasında yeteri kadar mutlu edemediğinizi düşünüyorsanız bu konuya bir çare arayın ve evliliğinizi kurtarın!
 2. Acil

  Erkek neden ihanet eder isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
erkekler neden aldatır ihanet eder